WYNIKI WYSZUKIWANIA / SEARCH RESULTS:

KOLEJNY KURS ANGIELSKIEGO…

Bo najciężej jest ruszyć. Nie dojść, ale ruszyć. Dać ten pierwszy krok. Bo ten pierwszy krok nie jest krokiem nóg, lecz serca. To serce najpierw rusza, a dopiero nogi za nim zaczynają iść. A na to nie tylko trzeba siły, ale i przeznaczenia, żeby przemóc serce i powiedzieć, to ruszam.”
Wiesław Myśliwski, „Widnokrąg”

Każdy kto przychodzi do Językodajni na początku boi się nieadekwatności, niemocy, czasem wręcz ośmieszenia. Trzydziestoletni, czterdziestoletni, pięćdziesięcioletni. Czasem też piękni dwudziestoletni. Na pierwszym spotkaniu wszyscy są czujni i niedowierzający. Oczekują, że na końcu mojego uśmiechu czeka jednak na nich kara: miażdżąca krytyka lub przynajmniej jakaś kąśliwa uwaga, pełne wyrzutów „trzeba było”, czy przepełnione cichą agresją „szkoda, że”. Latami przyzwyczajani do bycia karconymi i do wzmacniania w nas poczucia winy, tego właśnie podświadomie oczekujemy od nauczyciela. Zazwyczaj mija trochę czasu zanim uczestnicy spotkań w Językodajni zaczynają wierzyć, że prowadzący spotkania jednak ich (pardon my language) nie opieprzy, nie ofuknie, nie zmiesza w mniej lub bardziej subtelny sposób z błotem.

Bardzo bym chciała, żebyś wiedział, że istnieje taka forma nauki, która stawia wręcz sobie za cel, byś poczuł się bezpiecznie i komfortowo. Gdzie prowadzący nie będzie Cię krytykował, nieustająco poprawiał i patrzył z góry. Gdzie będziesz mógł w spokoju… głęboko odetchnąć. Poczuć się choć trochę swobodnie. Bo tak naprawdę dopiero wtedy zaczyna się dorosła nauka, a nie tylko kolejny kurs językowy.

*17 maja 2018 startuje nowa, kameralna grupa w Językodajni: 10 spotkań raz w tygodniu, w czwartek, w sumie ponad 15 godzin nauki. Zapraszamy też na spotkania indywidualne. Szczegóły na stronie www.jezykodajnia.pl. Zapisy na info@jezykodajnia.pl. Serdecznie zapraszamy!

PODZIEL SIĘ:
FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail
OPUBLIKOWANY W: TU I TERAZ
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Mój ukochany, poeta

TAM05/06/2016

DOBRE SŁOWA I MOSTY

TU I TERAZ01/05/2017

Back in Poland

IN LOVE WITH POLAND10/06/2016

Polubiłeś nas? :) Bardzo nam miło!

Jeśli chcesz, co jakiś czas będziemy wysyłać Ci najciekawsze wpisy i informacje.  Zostaw nam tylko Twoje dane:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

Free newsletter examples inspired by FreshMail