WYNIKI WYSZUKIWANIA / SEARCH RESULTS:

Metoda 6″o”™ na świecie

Finlandia, prowadzę pokazowe “Spotkanie z angielskim” moją autorską Metodą 6″o”™. Pełne 1.5 godziny. Spędzam trochę czasu świadomie wyciszając się tuż przed wejściem na salę. Pracuję z oddechem, medytuję.

Zgłasza się 6 osób, staram się o tym myśleć, że to dokładnie rozmiar kameralnej grupy w Językodajni. Myślę sobie – to aż* sześć osób. Czekam na grupę chętnych, przedstawiam wszystkich sobie, w dobrym nastroju idziemy razem do sali szkoleniowej.. a tam już na nas czeka kolejne 40 osób…

Patrzę na tych wszystkich życzliwie uśmiechniętych ludzi, zagajam rozmowę. To wstępna sesja pt. “Adults Only. Democratic education for adults”. Założyciele szkół demokratycznych z Australii i z RPA, światowej sławy ekspert ds.edukacji z USA, trenerka z Brazylii, fani Językodajni z Japonii :)), nauczyciele z Izraela, Niemiec, Francji, Belgii i Holandii. Zaskakująco dużo osób z Polski.

Śmiechem zaczynamy wzajemne poznawanie się. Siadamy wszyscy na podłodze, bo chodzi nam o swobodę i autentyczność tego, co ma się wydarzyć. A zadzieje się magia. Mam tę życzliwość i zasłuchanie w sercu i w pamięci na zawsze już. Radość i wdzięczność 🙂

Photo by Joni Niemela (Finland)

PODZIEL SIĘ:
FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail
OPUBLIKOWANY W: TU I TERAZ
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

JA I MÓJ DOM

TAM08/05/2017

Metoda 6"o"™ na świecie

TU I TERAZ14/06/2016

Back in Poland

IN LOVE WITH POLAND10/06/2016

Polubiłeś nas? :) Bardzo nam miło!

Jeśli chcesz, co jakiś czas będziemy wysyłać Ci najciekawsze wpisy i informacje.  Zostaw nam tylko Twoje dane:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

Free newsletter examples inspired by FreshMail