WYNIKI WYSZUKIWANIA / SEARCH RESULTS:

Wszystkie będziemy kiedyś staruszkami :)

Od samego początku istnienia Językodajni zależało mi na współpracy ze sprawdzoną organizacją pozarządową, która czyni dobro. Bez cudzysłowu, z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za drugiego człowieka. Wybór padł, za sprawą rekomendacji przyjaciela, na Stowarzyszenie “mali bracia Ubogich”, które dzieli się miłością, uwagą, a często też całkiem materialną pomocą z osobami, które na stare lata zostały zupełnie same. Od stycznia 2015 roku do Językodajni przychodzą na specjalne – pro bono – Spotkania z angielskim u r o c z e* Panie ze Stowarzyszenia (mini relacja z wydarzenia tutaj).
Widok 6o, 70, a czasem nawet 80-letnich kobiet błogo wyciągniętych na językodajnianym hamaczku, z uśmiechem od ucha do ucha i przymkniętymi oczami opisujących **po angielsku** – „a place that makes me feel truly happy” – bezcenny, wierzcie mi.

Warto pomagać innym. I *nigdy* nie jest za późno na naukę języka!

PODZIEL SIĘ:
FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail
OPUBLIKOWANY W: TU I TERAZ
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

MAJ W SERCU

TAM16/05/2017

DOBRE SŁOWA I MOSTY

TU I TERAZ01/05/2017

Back in Poland

IN LOVE WITH POLAND10/06/2016

Polubiłeś nas? :) Bardzo nam miło!

Jeśli chcesz, co jakiś czas będziemy wysyłać Ci najciekawsze wpisy i informacje.  Zostaw nam tylko Twoje dane:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

Free newsletter examples inspired by FreshMail