WYNIKI WYSZUKIWANIA / SEARCH RESULTS:

PODRÓŻ W GŁĄB KULTUR,
JĘZYKÓW I SAMEJ SIEBIE.
WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI.

 

Jaką opowieść snuje mój życiorys…

Neofilolog, iberystka, metodolog, politolog, doktor nauk humanistycznych /PhD/ z 12 letniem doświadczeniem w pracy naukowej i wykładania na uczelniach w Stanach, Hiszpanii, Meksyku. Wielokrotna stypendystka the Smithsonian Institution i the National Geographic w Waszyngtonie, KFnrD w Polsce. Wróciła do Polski w 2012 roku. W styczniu 2015 założyła Językodajnię, niezwykłe miejsce w Warszawie, gdzie w przyjaznej i kameralnej atmosferze można wyzbyć się lęku przed mówieniem w języku angielskim lub hiszpańskim, pogłębić ekspresję językową, a przy okazji odkryć nowe kulinarne, i nie tylko, lądy, zainspirować się.

Jak ostatnio myślę o sobie…

Towarzysząca innym w poszukiwaniach językowych i kulturowych. Blisko spokrewniona z radosnymi elfami o spontanicznym śmiechu. Otoczona dobrą energią. Nieustająco zachwycająca się światem.

Joy and Gratefulness czyli Radość i Wdzięczność

Skąd tytuł bloga? Radość /Joy/ jest dla mnie w y b o r e m dostrzegania piękna i dobra wokół. Świadomym ćwiczeniem się w zachwycie faktem, że żyjemy, jesteśmy, doświadczamy. Kierowaniem uwagi, a co za tym idzie naszej energii na dobro, a nie na zło. Uwypuklaniem obecności i znaczenia dobra i piękna. W tym sensie radość staje się wyborem moralnym. Wdzięczność /Gratefulness/ zaś osobiście pomaga mi uszanować i dojrzeć celowość/ znaczenie wszystkiego, co mnie spotyka w życiu.

 

Polubiłeś nas? :) Bardzo nam miło!

Jeśli chcesz, co jakiś czas będziemy wysyłać Ci najciekawsze wpisy i informacje.  Zostaw nam tylko Twoje dane:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

Free newsletter examples inspired by FreshMail