Lubimy pomagać

Na nasze specjalne SPOTKANIA Z ANGIELSKIM w Językodajni przychodzą pro bono Panie 60+ lat ze Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich”. Panie są tak pełne życia, dobrej energii i tak dalekie od stereotypu “starszej osoby”, który często mamy gdzieś z tyłu głowy, że postanowiliśmy przedstawić je Wam.

Nigdy nie jest “za późno” na spełnianie marzeń, w tym na naukę języków, oczywiście!

 

…zachłanne na życie jak ja…
Zosia Muszyńska

           Jako muzyk z wykształcenia przepracowałam w różnych orkiestrach symfonicznych ponad 40 lat. Uczestniczyłam w licznych krajowych i zagranicznych tourne.  Nieustannie w podróżach, próbowałam połączyć to z wychowaniem dwóch córek, co nie było łatwe. Niewiele też czasu pozostawało na inne sprawy. I oto „40 lat minęło jak jeden dzień” i stanęłam oko w oko z czymś, co dotąd dotyczyło innych, a nie mnie: emerytura.

          Czym stała się dla mnie?

          Było to uwolnienie od strukturalnych zależności, nieustannej presji, ale także możliwość dalszego rozwoju, czas na książki, których się nie przeczytało, sztuki na których obejrzenie czas jest dopiero teraz, koncerty na których wysłuchanie nie było już sił.
 Dlatego teraz cieszę się mogąc korzystać np. z wykładów na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, czy doskonaląc swój angielski w niezwykłej Językodajni pośród innych pań w wieku hmm…”późnej dorosłości”, równie zachłannych na życie jak ja.


         A jeśli jest jeszcze siła, to warto żyć!

 

Mali bracia Ubogich SPOTKANIA DLA SENIORÓW 

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail