Metoda Sześciu Otwarć 

Metoda Sześciu Otwarć czyli 6OMethod®

 

Nasza metoda została zarejestrowana na terenie Unii Europejskiej jako 6OMethod®, innowacyjna metoda uczenia języków obcych dedykowana dorosłym.

 

6O Method® pomaga pozbyć się lęku przed popełnieniem błędu w języku obcym. Dzięki niej zaczniesz bardziej swobodnie i w pogłębiony sposób komunikować się w języku obcym i zacznie Ci to sprawiać większą przyjemność.

Metoda ta jest efektem wieloletniego doświadczeniaw uczeniu setek ludzi, w wielu krajach na całym świecie (Hiszpanii, USA, Meksyku, Polsce), popartego także pracą naukową.

Skierowana jest do ludzi, którzy mimo wielu lat formalnej nauki języka na kursach, zdanych certyfikatów, egzaminów i testów, ciągle nie czują się swobodnie mówiąc w języku obcym – tak, jakby niewidzialna ręka trzymała ich mocno za krtań i nie pozwalała na pełną, swobodną ekspresję.
 

Co się kryje za 6O Method®?


6O Method® to 6 Otwarć, które leżą w samym sercu tej metody:

1. Otwierasz się na autentyczną komunikację w języku obcym, która jest czymś więcej niż tylko sumą słówek spiętych zasadami gramatycznymi
2. Otwierasz się na postrzeganie języka w kontekście szerszym, niż tylko jeden kraj, który jest jego kolebką. Na świecie jest aż 58 krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym!
3. Otwierasz się na inne kultury i zrozumienie, jak ważny jest szerszy kontekst kulturowy dla efektywnej komunikacji
4. Otwierasz się na innych ludzi
5. Otwierasz się na… siebie samego
6. Otwierasz się na postrzeganie świata wszystkimi zmysłami, a nie tylko rozumowo. Uczysz się, poznając nowe smaki, dźwięki i zapachy

Na metodę składają się, między innymi:

– Wizualizacje
– Poczęstunki
– Auto-refleksja uczestników na temat procesu uczenia się
– Unikalne materiały wykorzystywane podczas spotkań
– System motywacyjny i wspierający w procesie nauki (m.in. mejle)

 

Nasza oferta

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail