Media o nas


Weronika Wawrzkowicz/ Chilli Zet

Lubicie czasem dostać Śniadanie do Łóżka? W porannej audycji radia Chilli Zet, założycielka Językodajni i twórczyni Metody 6″o”, dr Agnieszka Bolikowska opowiada o tym, jak inaczej uczyć się języków obcych i jak pasja może zmienić nasz świat.

Audycji można posłuchać TUTAJ.


TED Talk

Mnóstwo emocji, ale też ogromna satysfakcja! Na prestiżowej konferencji TEDx założycielka Językodajni – dr Agnieszka Bolikowska opowiadała o tym, jak pokonać lęk przed popełnieniem błędu i zacząć mówić, „tu i teraz” w języku obcym.

Wystąpienie można obejrzeć TUTAJ.


Polskie Radio

W jaki sposób egzotyczne przysmaki pomagają rozwiązać język? Skąd bierze się w nas lęk przed mówieniem po angielsku i jak go przełamać? Dlaczego relaks i odpowiednia atmosfera są tak ważne w procesie nauczania? Między innymi o tym opowiadała założycielka Językodajni dr Agnieszka Bolikowska w Czterech Porach Roku w Programie 1 Polskiego Radia.

Audycji można posłuchać TUTAJ.

Wyjątkowa promocja dla rodziców!

Magazyn Usta

W wiosennym numerze stylowego magazynu „USTA” przeczytacie o idealnym połączeniu nauki języków obcych i kulinariów. Językodajnia zaprasza do lektury!

ZałącznikPR 24

Jak amerykańscy studenci reagują na słowa „wyciągamy karteczki”? Jak przetrwać w Meksyku, mając do dyspozycji tylko 1,5 litra wody dziennie? Dlaczego język obcy warto poznawać w szerszym kontekście nowych kultur, tradycji i ludzi? – m.in. o tym mówiła założycielka Językodajni dr Agnieszka Bolikowska w audycji „Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu” na antenie Polskiego Radia 24. Audycja do wysłuchania na stronie PR24

http://www.polskieradio.pl/130/2788/Artykul/1608334,Tajemnica-na-koncu-jezykaOlivia

W kwietniowym numerze miesięcznika Olivia przeczytacie wywiad z założycielką Językodajni. Dr Agnieszka Bolikowska opowiada m.in. o swojej autorskiej metodzie nauczania języka oraz o tym, jak przełamać lęk przed mówieniem.

Przeczytaj tutajKUKBUK

W popularnym KUKBUKU o Jezykodajni i o tym, że przez żołądek wiedzie droga do… nauki języków obcych!

https://www.kukbuk.com.pl/wiadomosci/rozsmakuj-sie-mowieniuBusiness Woman & Life

Zdarza się, że lęk przed mówieniem w językach obcych odczuwają nawet ludzie sukcesu. Nowatorska metoda Językodajni jest skierowana także dno nich! O naszej metodzie, przełamywaniu strachu i radości z komunikacji napisał prestiżowy Business Woman & Life!

Przecztaj więcejFranchising

Wyjątkowy pomysł i usługa na najwyższym poziomie to podstawa sukcesu. W listopadowym numerze miesięcznika „Franchising” przeczytacie o modelu biznesowym atelier Językodajnia i o autorskiej metodzie 6 „o”, która wyróżnia nas na tle zwykłych szkół językowych.

Załącznik 1 | Załącznik 2 | Załącznik 3Kaleidoscope

Językodajnia sięga nieba! W najnowszym wydaniu magazynu pokładowego PLL LOT „Kaleidoscope” znajdziecie artykuł o naszym językowym atelier oraz o jego bliźniaczym projekcie Polish Yourself.

Przeczytaj tutaj

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail