Filozofia Językodajni

 

Wierzę głęboko, że sposobem na to, by zacząć mówić w języku obcym jest stworzenie komfortowej, bezpiecznej i pozytywnej atmosfery, która pozwoli przełamać bariery w mówieniu. Dlatego też w Językodajni jest przytulnie, kolorowo i smacznie – tu zawsze witam Cię z uśmiechem.

To Twoja oaza spokoju i dobrej energii w środku miasta, gdzie na rozpoczęcie dnia lub miłe jego zakończenie usiądziesz wygodnie w fotelu z pyszną herbatą albo kawą i zaczniesz mówić w języku, w którym od zawsze chciałeś się porozumiewać. W swobodnej atmosferze, nabranie swobody w mówieniu jest tylko kwestią czasu.

Językodajnia nie jest tradycyjną szkołą językową, nie oferuje sztampowych kursów językowych. Zamiast ławki, tablicy czy flipcharta, zastaniesz tutaj wygodną kanapę, pufy, a nawet.. hamak. W Językodajni zamiast podręcznika, rutynowych ćwiczeń gramatycznych i wkuwania słówek stosuję autorską metodę bazującą na wieloletnim doświadczeniu w uczeniu języków na uniwersytetach w USA. Łączy ona w sobie, między innymi, elementy relaksacji z dawką ciekawych materiałów dotyczących kultury, tak byś pochłonięty odkrywaniem nowych lądów, uczył się niejako “mimochodem”.

Zapraszam Cię do Językodajni na spotkania trwające 75 lub 90 minut, raz lub dwa razy w tygodniu. Rozsmakuj się w językach i zacznij swobodnie mówić po angielsku lub hiszpańsku!


Serdecznie zapraszam!
dr Agnieszka Bolikowska

 

Zobacz naszą ofertę

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail