dr Agnieszka Bolikowska


W Językodajni prowadzę dla Was SPOTKANIA Z ANGIELSKIM i SPOTKANIA Z HISZPAŃSKIM. Odkąd pamiętam zawsze fascynowały mnie inne kultury, języki i ludzie nimi mówiący.

Przez dwanaście lat mieszkałam, studiowałam i pracowałam w różnych krajach anglo- i hispanojęzycznych: dziesięć lat w USA (Waszyngton), rok w Hiszpanii (Salamanka), kilka miesięcy w Meksyku (Oaxaca). W USA uczyłam na The George Washington University i na The University of Maryland. Na tym ostatnim zrobiłam również doktorat. W Warszawie studiowałam iberystykę i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Po powrocie ze Stanów opracowałam własną metodę uczenia języków obcych – 6″o”Method™ – która została zarejestrowana na terenie Unii Europejskiej jako innowacyjna metoda uczenia dorosłych.

W Językodajni wychodzę z założenia, że język obcy – tak naprawdę – służy do poznania innych i …samego siebie: “człowiek żyje tyle razy, ile zna języków” (Goethe). SPOTKANIA Z ANGIELSKIM i SPOTKANIA Z HISZPAŃSKIM są dla mnie niesamowicie inspirującymi spotkaniami z drugim człowiekiem – jego tajemnicą, wyjątkowością i wrażliwością.

Prywatnie uwielbiam jogę, rower, wyprawy w nieznane, głośny śmiech. Wspieram lokalne inicjatywy „z sercem”. Prowadzę buk klub, w którym razem z przyjaciółmi czytamy i rozmawiamy o najnowszej literaturze; książkach, które nas poruszyły i zainspirowały. Po wieloletnim pobycie za granicą, na nowo zachwycam się Polską i Warszawą.

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail