Agnieszka Sternak

aganieszka-bolikowska

Język tworzy się w relacji.

Obserwując jak dziecko przyswaja język, można odnieść wrażenie, że nie tylko od niego zależy tempo tego procesu. Oczywiście! Wiele czynników odgrywa rolę facylitatorów:
* atrakcyjność zjawisk, materiałów i obiektów, które można spostrzegać i komentować
* poczucie bezpieczeństwa i dobrostan psychiczny, które otwierają na nowe doświadczenia
* wreszcie Ten Ktoś, kto wysłucha, odpowie, podpowie, naprowadzi, skomentuje, dostarczy zapewnienia jak ważne jest to, co mówisz oraz jak ważne jest to, że mówisz.

Tym Kimś w Językodajni jest Agnieszka. Łączy ona w sobie wiedzę, doświadczenie, uważność oraz otwartość na Twoje potrzeby i Twoje zainteresowania. Stworzyła azyl dla wszystkich, którzy chcą zaistnieć w nowej przestrzeni językowej. A skoro językowej, to również kulturowej.

Swoją unikalną propozycję kieruje do osób poszukujących metody dalekiej od sztywnej struktury edukacyjnej. Jej oferta to coś więcej niż nauka słówek, struktur, wyjątków, fraz. Agnieszka proponuje zanurzenie się w tym, co jest dla Ciebie atrakcyjne i czym zechcesz podzielić się bez obaw przed popełnieniem błędów.

Językodajnia wyznaje filozofię, że masz w sobie pasję. Pasję dzielenia się swoim wnętrzem w innym języku i pasję odkrywania tego, co inny język dać może Tobie. Uśmiech, entuzjazm, zaangażowanie to atrybuty, które Agnieszka ma w garści. Chce się nimi podzielić i zaprosić Cię do stworzenia Twojej nowej opowieści o świecie. Opowieści, która początek ma w relacji.

Agnieszka Sternak jest psychologiem i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz na Uniwersytecie Warszawskim, na Wydziale Psychologii.

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail