Beata Kosińska

Beata Kosińska

Dzięki cudownej atmosferze jaka panuje na spotkaniach zaczęłam myśleć i mówić po angielsku swobodnie i bez strachu przed popełnieniem błędu!

Spotkania w Językodajni uświadomiły mi, że język angielski to przede wszystkim narzędzie do poznawania ludzi, ich zwyczajów, kultury oraz oczywiście kuchni. Dlatego nie ma sensu skupianie się na błędach językowych tylko na tym co naprawdę istotne, a mianowicie na ludziach z którymi rozmawiamy i na tym, co chcemy im przekazać, a nie nad tym jak to zrobić „bezbłędnie”.

Gorąco polecam!!

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail