Julia Kozak

Miejsce specjalne, proste i magiczne jednocześnie, zaskakuje pomysłem, formą i treścią. Językodajnia to punkt między światami, gdzie można się spotkać z ludźmi, z którymi chce się być i wymieniać się energią i myślą.

Nasze spotkanie w wieczór przesilenia letniego z myślą przewodnią Snu Nocy Letniej było magiczne i dopracowane w najmniejszych szczegółach. W przepięknie wydrukowanym menu na papierze z reprodukcją
„Flowers” Andy’ego Warhola znalazłyśmy kompozycję smaków godną tej nocy. Wszystkim pięknie skomponowanym daniom towarzyszył jako łącznik pomiędzy jawą a snem – bratek, czyli love-in-idleness.

Spotkanie rozpoczęła przepięknie przypomniana przez Agnieszkę historia „A Midsummer Night’s Dream”, gorącym dyskusjom towarzyszył magiczny napój, na koniec każda z nas opuściła to szczególne miejsce ściskając w ręce słoiczek miodu z bratkiem w środku. Czerwcowa ciepła noc dopełniła magii tego spotkania…

Serdecznie polecam!

 

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail