Katarzyna Lorecka

O Językodajni, jako o miejscu, które powstało z zamiłowania do ludzi, do ich porozumiewania się ze sobą i do dobrej kuchni, a przyciąga wszystkich, którzy mają w sobie pasje i chcą się nimi ze sobą dzielić, słyszałam już od jakiegoś czasu. Wreszcie miałam okazję tam się znaleźć na spotkaniu tematycznym w Noc Świętojańską.

Przychodząc tam po raz pierwszy byłam tak samo zaciekawiona jak i
niepewna, ale już rozłożone na podłodze wygodne poduchy, siedzisko w hamaku i kanapy przewidziane pod bardziej wygodnickie gusta, rozwiały moje obawy. Dodam do tego zaserwowany już od progu szeroki uśmiech szefowej Językodajni i pyszne dania z pomysłem z szekspirowskiego Snu Nocy Letniej.

W tej nieformalnej atmosferze rozmowa, nawet z nieznanymi wcześniej Gośćmi, sprzyjała swobodnej otwartości. Nic zresztą dziwnego, skoro w menu panował fioletowy bratek, symbol świata myśli, refleksji, wspomnień i miłości. Wyniosłam z tego spotkania tyle entuzjazmu i pozytywnej energii, ile udało mi się udźwignąć!

Dziękuję Językodajnia!

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail