Magda Radomska

magda-radomska

Jakie są efekty spotkań w Językodajni?

Moja przygoda z Językodajnią przyniosła, a właściwie ciągle przynosi namacalne efekty. Językodajnia zupełnie zmieniła moje myślenie o komunikowania się po angielsku.

Już po pierwszych kilku miesiącach spotkań z angielskim nie bałam się na wakacjach za granicą swobodnie rozmawiać po angielsku z tubylcami. Zaczęłam też z przyjemnością oglądać filmy w oryginale, b e z polskich napisów! W efekcie spotkań i warsztatów w Językodajni, po raz pierwszy w życiu przeczytałam całą książkę w angielskim oryginale i miałam z tego autentyczną frajdę – do tego stopnia, że pod choinkę od Mikołaja zażyczyłam sobie Alicji w Krainie Czarów… oczywiście po angielsku;)

Jak wyglądają zajęcia w Językodajni w praktyce?

Pierwsze zetknięcie z tym magicznym i nietuzinkowym miejscem miało miejsce w lutym 2015. Pamiętam, że zastanawiałam się wtedy, czy autorska metoda Agnieszki Bolikowskiej jest w stanie przełamać moje „strachy”, moje bariery i ograniczenia językowe.

Formuła zajęć jest jednak przemyślana od początku do końca i ciągle doskonalona. Przede wszystkim to zbudowanie atmosfery wzajemnego zaufania, intymności i pełnej akceptacji. Zadbania nie tylko o komfort psycho-duchowy ale również przyjemność dla ciała w postaci poczęstunku przygotowanego specjalnie dla nas przez Kucharzy, często w oparciu o temat przewodni naszych rozmów. Całość dopełnia dobór spersonalizowanych materiałów w postaci anglojęzycznych filmów, książek i czasopism.

A potem to już pełne otwarcie, wprowadzenie w stan relaksu i strefę komfortu. I rozmowy, rozmowy, rozmowy…. z niesamowitymi uczestnikami spotkań – oczywiście po angielsku.

I nagle odkrywasz, że możesz mówić, a właściwie JUŻ mówisz. Magia? Tak! Magia Miejsca, Magia Agnieszki, Magia Metody, Magia Uczestników Spotkań.

I choć po roku chodzenia na spotkania do Językodajni odczuwam niesamowity progres w komunikowaniu się to mam ochotę na więcej i więcej..

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail