Małgorzata Leszczyńska

To było nasze kolejne spotkanie. Spotykamy się od czterech lat w grupie zaprzyjaźnionych już kobiet. Raz na miesiąc. Za każdym razem gdzie indziej, zwykle jednak w restauracji, bo cenimy dobrą kuchnię. Tym razem wybrałyśmy na nasz wieczór Językodajnię.

Ponieważ to nie był nasz pierwszy kontakt z Językodajnią, wiedziałyśmy że spotkanie będzie dopracowane. Tematem była Noc Świętojańska, ale nie byle jaka – ze „Snu nocy letniej” W. Szekspira.

Cudowne w wieczorach w Językodajni jest to, że Agnieszka zawsze przygotowuje wprowadzenie do tematu, który przyświeca wieczorowi – tym razem było to podążanie za głosem serca. Gospodyni snuje opowieść, która tworzy nastrój, ukierunkowuje myśli. Agnieszka wprowadziła nas do gaju, w którym leśny duszek Puk napojem miłosnym narobił sporo zamieszania, poplątał myśli i uczucia.

Wsparcie dla głównej osi wieczoru stanowiło menu inspirowane daniami z szekspirowskiej opowieści. Głównym bohaterem był bratek, czyli po angielsku love-in-idlness. Ten cudowny kwiatek jest nie tylko piękny, ale też jadalny i przepięknie komponował się w naszych daniach – moussace czy deserze z wędzonym miodem i greckim serem owczym.

Wydarzenia z greckiego gaju, opowiedziane aksamitnym głosem Agnieszki, pobudziły nasze myśli. Pyszne jedzenie a także ouzo, w połączeniu z sokiem z porzeczki i maliny, zachęciły do dzielenia się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami. Czy podążamy za głosem serca? Czy chcemy usłyszeć ten głos? Czym on jest dla każdej z nas? Ten wieczór dał nam mnóstwo energii i radości. Wprowadził w atmosferę lata i oddechu. Czułam jeszcze długo po nim ciepło oliwnego gaju…

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail