Mateusz Radomski, Analityk systemów biznesowych

mateusz-radomski

Opinia dotycząca Warsztatów z angielskim na Mazurach.

Warsztaty z Językodajnią były mega inspirujące.

 To nie tylko nauka języka to także zdobywanie wiedzy o samym sobie. 

Weź głęboki wdech spokoju i energii i wydech niepotrzebnych zmartwień. Sięgnij do tego co jest dla Ciebie ważne i wyraź to tak jak umiesz. Po angielsku.

Odkryjesz, że język to tylko narzędzie. Sprawdź, co najbardziej Cię inspiruje i popycha do działania. Poznaj to smakiem, wzrokiem, myślą i wzruszeniem… i zacznij swobodnie mówić po angielsku!

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail