Opinie klientów – Renata Marchewka

aganieszka-bolikowska

Językodajnia? Moje uwolnienie! Uwolnienie gardła, języka, strachu przed popełnianiem błędów podczas rozmowy po angielsku.

W końcu, po wielu latach nauki oczywiście przerywanej różnymi „ważnymi” zdarzeniami, mówię!!! i to nie byle jak, bo …po angielsku. To dzięki Językodajni, gdzie panuje niezwykle ciepła atmosfera, która pozwala w pełni zrelaksować się. Dzięki temu możemy poczuć się swobodnie i otworzyć na swobodną konwersację.

Nikt nas nie karci, nie ocenia, nawet nie mamy zeszytów! Jesteśmy sobą, z naszymi niedociągnięciami językowymi, które z każdym kolejnym spotkaniem wygładzają się. Na zajęciach jesteśmy traktowani z wielką uwagą i czujemy się wyjątkowi. Ciekawe tematy, które proponuje Agnieszka są niezwykle inspirujące i bardzo oryginalne. Ale to nie wszystko.

Na każdych zajęciach czeka na nas kulinarna niespodzianka, często związana z omawianym tematem. Dostajemy starannie przygotowane materiały w oryginale, często dedykowane właśnie nam, dostosowane do naszych umiejętności. To daje poczucie wyjątkowości.

To napewno NIE są zwykłe lekcje języka – to przede wszystkim wysoka jakość i skuteczność w nauczaniu! Naprawdę warto!!

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail