Weronika Szwarc-Bronikowska

Moje pierwsze spotkanie z Językodajnią było zupełnie niespodziewane i okazało się przemiłym zaskoczeniem.

Językodajnia jest nieoczywista, kameralna, z duszą. Naszemu spotkaniu towarzyszył zapach fiołków oraz atmosfera szekspirowskiego „Snu nocy letniej”.

Tę wyjątkową aurę stworzyła dla nas założycielka Językodajni Agnieszka Bolikowska. Wyciągnęła nas z pędu dnia i ogromu obowiązków w przestrzenie na co dzień zapomniane.
To ciekawa oferta zarówno na spotkania prywatne jak i zawodowe. W tym drugim wypadku, świetnie nadaje się na warsztaty dla małych grup czy integrację w unikatowej atmosferze.

Serdecznie polecam!

Chcesz być informowany o nowych spotkaniach, warsztatach i ciekawych artykułach?

Będzie nam miło przysyłać Ci raz lub dwa razy w miesiącu specjalnego mejla.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach: zapisu na spotkania i warszaty, ewidencji sprzedaży, wysyłania informacji marketingowych, kontaktu z klientem przez Jezykodajnia/ Polish Yourself Agnieszka Bolikowska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Panieńskiej 9 lok.29, NIP: 5262193770, stosownie do postanowień ustawy z dnia 19 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 993 ze zm.).(wymagane)

email marketing powered by FreshMail
 

Would you like to receive information about new meetings, workshops and interesting articles?

Once a month, you’ll receive a special e-mail from us.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process for meetings and workshops, management, marketing and contact with client by Językodajnia/Polish Yourself Agnieszka Bolikowska, Panienska 9/29, NIP 5262193770 under the Personal Data Protection Act as of 19 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 133, item 993 as amended (required)

email marketing powered by FreshMail