FORGOT YOUR DETAILS?

90 minutowe sesje

Raz w tygodniu spotykamy się na 90-minutowe sesje z hiszpańskim w kameralnej, 6-osobowej grupie. Jedyną zasadą, którą wszyscy zobowiązujemy się przestrzegać jest mówienie po hiszpańsku podczas spotkań. Być może jednak ważniejszą regułą, do której się stosujemy jest… życzliwość wobec innych i…samego siebie.

Oryginalny i pyszny poczęstunek

Na każdym spotkaniu podawana jest kawa, herbata i słodki, a czasem wytrawny poczęstunek, zawsze zaskakujący i związany z hispanojęzycznym kręgiem kulturowym. Bardzo często są to rzeczy w Polsce nieznane, lub mało znane, robione dla Was własnoręcznie przez naszą Melanię; z ogromnym sercem i szczyptą egzotyki.

Spersonalizowane materiały

Na spotkaniach nie używamy podręczników ani ‚kserówek’, za to korzystamy z oryginalnych materiałów (filmy DVD, książki, magazyny, prasa) specjalnie sprowadzanych z Hiszpanii i innych krajów hispanojęzycznych. Są to materiały indywidualnie i z wielką uwagą dobrane z myślą o zainteresowaniach każdego uczestnika spotkań z osobna. Zależy nam byś „uczył się” tego, co Cię naprawdę interesuje i byś sięgał po te materiały również dla czystej przyjemności.

Głęboki relaks, podróż w nieznane..

Wykorzystujemy elementy mindfulness (praktyki uważności), a także magię muzyki, by wprowadzić Cię w stan błogiego relaksu. Nasze spotkania to świetna okazja by posmakować czegoś niezwykle pysznego i zrelaksować się w dobrej atmosferze. A niejako “przy okazji” chłonąć kulturę i język hiszpański…przyjdź i doświadcz tego na własnej skórze!

Ceny

  • 1290 zł./miesiąc: 90-minutowe spotkania raz w tygodniu, specjalny poczęstunek na każdym spotkaniu, spersonalizowane materiały po hiszpańsku
  • 1490 zł./miesiąc: 90-minutowe spotkania raz w tygodniu, specjalny poczęstunek na każdym spotkaniu, spersonalizowane materiały po hiszpańsku i jedna 90-minutowa sesja indywidualna w miesiącu
TOP