Językodajnia powstała z pasji do języków i podróży w głąb innych kultur. Językodajnia wychodzi z założenia, że język obcy jest tylko narzędziem komunikacji i – tak naprawdę – służy do poznania innych i… samego siebie: “człowiek żyje tyle razy, ile zna języków” (Goethe).

Wierzymy głęboko, że sposobem na to, by zacząć m ó w i ć w języku obcym jest stworzenie komfortowej, bezpiecznej i pozytywnej atmosfery, która pozwoli przełamać bariery w mówieniu. Dlatego też w Językodajni jest przytulnie, kolorowo i smacznie – tu zawsze witamy Cię z uśmiechem. To Twoja oaza spokoju i dobrej energii w środku miasta, gdzie na rozpoczęcie dnia lub miłe jego zakończenie usiądziesz wygodnie w fotelu z pyszną kawą i zaczniesz m ó w i ć w języku, w którym od zawsze chciałeś się porozumiewać. W swobodnej atmosferze, nabranie swobody w m ó w i e n i u jest tylko kwestią czasu.

Językodajnia NIE jest typową szkołą językową, nie oferujemy tradycyjnych kursów językowych. Zamiast ławki, tablicy czy flipcharta, zastaniesz tutaj wygodną kanapę, pufy, a nawet… hamak. W Językodajni zamiast podręcznika, rutynowych ćwiczeń gramatycznych i wkuwania słówek stosujemy opatentowaną metodę 6oMethod®. Łączy ona w sobie, między innymi, elementy medytacji z dużą dawką unikalnej wiedzy na temat odległych kultur, tak byś pochłonięty odkrywaniem nowych lądów, uczył się niejako “mimochodem”.

Zapraszamy Cię do Językodajni online na półtoragodzinne (90 minut) spotkania raz w tygodniu, w kameralnych grupach (max. 6 osób). Możesz u nas nie tylko nabierać swobody językowej, ale także poznawać nowych, ciekawych ludzi.

Serdecznie zapraszamy Cię do Językodajni!
Rozsmakuj się w językach i kulturze i zacznij wreszcie mówić swobodnie, czerpiąc z tego autentyczną przyjemność.